SILVERETTE Set Léčivé kloboučky plastová krabička

Produkt nemá žádné parametry.

• Pomáhají hojit již během několika dní
    • Je možné je používat dlouhodobě a opakovaně
    • Snadná údržba
    • Nutnost omytí prsou před kojením

Hojivé stříbrné kloboučky mi po téměř dvouměsíčním boji a zkoušení různých mastí, konečně opravdu pomohly od bolesti.

• , zakoupeno v Happymother CZ

• Kloboučky mi pomohly s pokousanými bradavkami. Již po 24 hod se bradavky začaly hojit a byly výrazně méně bolestivé. Nyní po cca 10 dnech jsou rány asi způlky zhojené.

• Rychlý účinek

Produkt nemá žádné parametry.

Set SILVERETTE Léčivé kloboučky + plastová krabička

Set obsahuje 1 balení Silverette Léčivých kloboučků a 1 ks plastové krabičky na uskladnění stříbrných kloboučků. Plastová krabička má tmavě modrou barvu s třpytkami. Použití krabičky - z krabičky vyjměte molitanové výstuže a vložte Silverette Léčivé kloboučky spolu s přiloženými hadříky.

SILVERETTE jsou dva stříbrné kloboučky, které slouží k léčbě bolestivých a popraskaných prsních bradavek. Jedná se o jedinečný výrobek dovezený z Itálie. Kloboučky jsou přírodním prostředkem a součástí starobylé tradice léčby stříbrem. Stříbro bylo pro své antiseptické účinky vyhledáváno  již ve starém Římě.

SILVERETTE Léčivé Kloboučky jsou velkými pomocníky kojících matek, které mají při kojení potíže s poraněnými bradavkami. Léčba je velmi rychlá, zpravidla se praskliny či poškození bradavek vyléčí do 24/48 hodin. Snadno se používají a jsou naprosto hygienické. Pro jejich účinnost není potřeba žádných krémů. Nosí se pod podprsenkou.

Účinnost tohoto lékařského prostředku je prokázána jeho používáním na porodních odděleních několika nemocnic a také doporučeními lékařů: „Již léta pozoruji výhody stříbrných kloboučků během kojící periody a jejich efektivnost při řešení problémů s poraněními.“

Guaita RomanaVice president of the College Obstetrics, Padua, Italy

Jak se používají:

Před prvním použitím kloboučky vyčistěte. Vytvořte krém z vody a jedlé sody, důkladně rozetřete po povrchu kloboučků, poté je opláchněte vodou a vysušte. Po každém kojení, nakapte pár kapek mateřského mléka do kloboučků a přiložte na bradavky tak, aby kloboučky přilnuly a nesklouzávaly. Oblékněte si podprsenku i prsní vložky, aby kloboučky držely. Nechte působit do dalšího kojení, nebo tak dlouho, jak je vám příjemné. Před každým kojením kloboučky i bradavky opláchněte. Nepoužívejte žádné dezinfekční prostředky.

Kontraindikace: alergie na stříbro

Účinek stříbra:

• „Lze vysledovat antiseptické aktivity derivátů stříbra, v podstatě až k iontu stříbra, který je schopen vysrážet bílkoviny bakteriální protoplazmy: Tento komplex stříbro-bílkovina nadále vykonává methyl zing reakci. Stříbro tvoří nerozpustné komplexy s deoxyribonukleovou (DNA) a ribonukleovou (RNA) kyselinou, což by mohlo vysvětlit jeho antibakteriální účinek.“William O. Foye „Principles of Chemical Parmaceutics“ Ed. Piccin 1980, str. 683
  • Výrobce: Tecnologia Ospedaliera srl, Via liguria 61 – 37060 Verona, Itálie

• Nutnost omytí prsou před kojením

• zrychlené hojení
    • rychlá úleva
    • chladivý pocit
    • ochrana před otlaky oblečení
    • malé - pod oblečením nejsou vidět

Jako novopečená maminka po císaři a ještě se vpáčenými bradavkami jsem měla s kojením velký problém - dcerka se musela naučit se přisát, v podstatě "vysát" si bradavky ven, aby se mohla nakrmit, což byl proces zdlouhavý a pro mě velice bolestivý. Bolestivý pro mě byl i pouhý dotek vody při sprchování. Naštěstí mi v nemocnici zapůjčili Silverettky a ze začátku i pouhá ochrana před oblečením a chladivý pocit byly vysvobození. Postupně jsem sama viděla i cítila zlepšení. Cítila jsem se lépe, tím pádem šlo i kojení lépe a malá byla spokojenější. Když jsem odcházela z porodnice, měla jsem už Silverettky vlastní. Nejsou sice úplně levné, ale za spokojenou maminku a miminko určitě stojí.

• Rychlý účinek

• Když kojení přerostlo v totální stres díky krvavým ragádám, tak pomohly moc.
    • Větší investice, 1500 ,- včetně dopravy (ale stojí za to)

Pomohly mi během jednoho dne se vrátit k plnému kojení! Vůbec bych tomu nevěřila, když jsem ještě včera brečela u kojení bolestí. Opravdu super investice, kterou mi poradila laktační poradkyně.

• , zakoupeno v Happymother CZ

Manželka díky kloboučkům vydržela kojit a do týdne měla prsa jako nová!

• Rychlý ucinek
  • , zakoupeno v Happymother CZ

Po pár dnech nošení se trhliny na bradavkách plně zahojili. S kloboučky jsem spokojená, chrání bradavky proti odírání a prsa jsou méně citlivá.

• , zakoupeno v Happymother CZ

Léčivé kloboučky mi výrazně ulevily od bolesti, kojení pro mne konečně není utrpením. Neříkám, že problémy zmizely úplně, ale rozhodně se již nesvíjím bolestí :-)

Kloboučky doporučuji všem maminkám, které si ověřily, že mají správnou techniku kojení a přesto je pro ně kojení bolestivé.

Cena je dle mého adekvátní k účinku a zejména trvanlivosti produktu. Rozhodně se mi nákup vyplatil, myslím, že jinak bych již nekojila, protože by miminko vycítilo, že něco není správně.

Paní prodávající je velmi ochotná a rychle odpověděla na dotaz, zaslaný cca týden po nákupu.

• Rýchly účinok
    • Vyšsia cena

Ranky sa zahojili do dvoch dni. Odporucam.