Avent sběrače mateřského mléka komfortní sada mušlí 2 ks

• 2 páry • ochrana bradavek Tyto měkké mušle se nosí uvnitř podprsenky, aby uchránily vaše bradavky před odíráním a zachytily přebytečné mateřské mléko. Odvětrávané mušle –...
Doprava 80 Kč,Info v obchodu

XL
Sada

• 2 páry
  • ochrana bradavek

Odvětrávané mušle – chrání rozbolavělé nebo popraskané bradavky a napomáhají jejich rychlejšímu zahojení. Jejich jemný tlak snižuje nalévání prsů. Otvory umožňují cirkulaci vzduchu.

Sběrače mléka (bez otvorů) – zachycují vytékající mateřské mléko při kojení nebo používání odsávačky.

Obsah:

• 2 odvětrávané mušle
  • 2 sběrače mléka (bez otvorů)
  • 2 měkké silikonové masážní vložky

2zákazníci nedoporučují produkt

• Krásně sedí
    • Kvalitní

Pohodlne, fungují... Spokojenost

• funguje tak, jak jsem si představovala

• kvalita, zpracování

S chráničema jsem byla velice spokojena. Krásně přilnou k pokožce a nedráždí ji. Výborné jsou i ke sběru mateřského mléka. Jsou velice kvalitně zpracované a za mě mohu jedině doporučit!

• komfortní
    • design
    • ani kapka mimo :-)

Skvělý pomocník při kojení. Mléko zůstává kde má neprosakuje, nemusí se neustále měnit vložky... je to vlastně ušetření peněz :-) Za mě fajn věcička a doporučuji.

Je z příjemného materiálu, měkký, kloboučky jsou dva takže se můžou měnit a vždy je jeden volný po ruce.
    Kloboučky se používají snadno, vložím do podprsenky a víc se nestarám :-) Fungují přesně tak jak mají.

Jsem spokojená a kdybych si měla vybrat příště, zase si je koupím.

Ještě bych myslela aby se mohly nosit neustále, měli by být více měkké a pružnější aby se přizpůsobili prsu a netrčeli jako hroty. Ale tento produkt je na sběr mléka takže splňuje vše co má a to je důležité.

Produkt je cenově myslím si na průměru za svůj design a funkčnost není ani levný ale ani předražený. Cena odpovídá kvalitě.

Kojím už po třetí a teprve ted zažívám boom v komfortnosti kojení.

Na zachytávání mléka je super, otevřené mušle jsou při hojení bradavek na noc výborné, namažu mastí a nasadím mušli s otvory a bradavka přes noc krásně dýchá.

• Dobře drží
    • Neprotéká
    • Z uzavřeného sběrače lze mléko použít
    • Hygienické vlastnosti
    • Ekologické hledisko oproti jednorázovým vložkám
    • Pod tenčím oblečením jsou vidět

Ač se to na první pohled nezdá, chrániče překvapivě dobře drží, takže se nepohybují a neprotékají, zároveň se pod nimi netvoří zapařeniny apod.

Lze je velice dobře omýt a sterilizovat, tedy udržovat chráněná místa v hygienickém prostředí. Nezanedbatelná je otázka ekologická, kdy díky těmto chráničům ušetřím spoustu jednorázových vložek do podprsenky.

Vzhledem k tomu, že mléko odsávám, navíc se mi ho tvoří málo a každý mililitr se počítá, je pro mě největší výhodou, že odteklé mléko lze z uzavřeného chrániče přelít do lahvičky a použít.

Jediné menší mínus je, že chrániče jsou pod tenčím oblečením viditelné, takže je nosím jen doma nebo na procházku, když mám na sobě ještě další vrstvu oděvu.

• Příjemný materiál, jednoduché použití
    • Příliš nápadné,jedna velikost

Na produktu mě zaujal velice příjemný materiál. Nedráždí kůži citlivých prsů a dobře přilne. Pokud se kojící maminka rozhodne pro koupi a nošení je nutné počítat s tím že je potřeba mít o něco větší podprsenku. Sběrače mléka jdou pod tričkem hodně vidět-změní tvar prsů, proto jsou podle mě vhodné jen na doma, kde svůj účel splní dokonale.

• snadné použití
    • téměř neviditelné pod oblečením
    • zachycují mléko
    • zabraňují odírání namáhaných bradavek o oblečení

Perfektní vychytávka pro kojící maminky. Diskrétně zachycují mléko během celého dne, nic neprotéká. Zároveň skvěle chrání před odíráním o oblečení. Lze pohodlně vložit do jakékoli podprsenky.

• Ekonomický
    • Sběrač MM
    • Nepřirozená prsa

Doporučuji hned od narození miminka. Neprotéká jako jednorázové vložky. Díky sběračům můžete své mléko uschovat.Jeho použití je velmi jednoduché a rychlé.

Jediné co se mi nelíbí je, že dělá nepřirozený tvar prsů.

• jednorázová finanční investice
    • snadná údržba
    • neodírání bradavek
    • rychlé hojení bradavek
    • nápadné pod přiléhavým oblečením

Sada mi vyhovuje spíše na nošení doma. Přijde mi, že když mám přiléhavé oblečení, tak je více vidět než jednorázové nebo látkové vložky. Mléko se mi dostalo mimo zatím jen jednou, kdy jsem si produkt špatně umístila. Určitě velká výhoda je v tom, že nedochází k zapaření a odírání bradavek, které se mohou rychle hojit, pokud jsou narušeny vlivem kojení. Sadu bych doporučila i z finančního hlediska, protože ji mohu použít opakovaně, oproti jednorázovým vložkám.