AVENT absorpční vložky bavlněné prací 6ks

• Jemné
    • Savé
    • Drží
  • , zakoupeno v Zoopy

• vhodné pro menší prsa, s menším únikem mléka (opravdu jen pár ml), pokud kojím po celé noci, vložka rychle prosákne.
    • vhodné spíše na nošení přes den, v noci, kdy dochází k větším únikům mléka bych doporučila savější
    • pouští chloupky
    • neposunuje se
    • nezvládne větší úniky mléka
    • zpočátku jsou dost tuhé a viditelné pod oblečením, později se vytvarují a jsou ok

• s touto značkou jsme spokojeni

Typ produktu
do podprsenky
Druh
prsní vložky

Avent absorpční vložky jsu pratelné a mají vložku z česané bavlny, která je měkká a jemná vůči pokožce a tvoří absorpční vrstvu, která odvádí vlhkost od pokožky a zachycuje ji za nepropustnou výstelkou.

Vložky lze kromě praní i sušit v sušičce.

• Pratelné
    • Lepí se na bradavky

Za mě bohužel nedoporučuji, syn se mi špatně přisává a tak mám bolavé bradavky. Když použiji tyto vložky, tak se mi na bradavky přilepí a je velmi bolestivé je odlepit. Možná by pomohlo použít jiný materiál ze strany, která se přikládá na bradavky.

• Jemné
    • Savé
    • Drží

• Savost, design, hebkost, praktický sáček na praní, 3 páry

Absorpční vložky mě velice překvapili. Už, když jsem otevřela krabičku tak mě potěšil sáček na praní do pračky. I když jsou v balení pouze 3 páry není to problém a vy tak můžete druhý den znovu používat. Vložky jsou velmi pěkné díky své krajce a hebké z druhé strany takže se příjemně nosí. Oproti jednorázovým jsou svou hebkostí nepřekonatelné. Savost mě také mile překvapila. Krásně sají a vydrží opravdu celý den.

• Ekologičtější způsob ochrany
    • Neprotečou
    • Praktický prací sáček součástí balení
    • Při delším období kojení ušetří peníze

Výborná ekologičtější náhrada jednorázových vložek. Vložky jsou hebké a příjemné na nošení. Nerozeznala jsem rozdíl od jednorázových. Díky krajce nekloužou v bavlněném prádle. Vnější šev je sice znatelnější, než u jednorázových vložek, ale přesto pod běžným prádlem neruší. Neprotečou.

• Krásné krajkové provedení a velmi příjemný materiál
    • Pod prádlem nejsou téměř vidět
    • Pratelné, tudíž ekologické.
    • Nemám nic proti

S tímto produktem jsem naprosto spokojená,funguje přesně tak, jak jsem očekávala. Navíc mají krásné krajkové provedení a z druhé strany neskutečně příjemný materiál. V balení je též přiložený pytlík na praní pro snadnější manipulaci. Jen musím přikoupit ještě jedny, abych nemusela prát každý den. Cena naprosto odpovídá kvalitě zboží a jsem ráda, že je mám. Při nošení nejsou vůbec cítit. Denně jsem spotřebovala hrozné množství jednorázových, takže za mě určitě doporučuju. Nemám nic, co bych tomuto produktu vytkla. Jediná věc, že je dobré je začít používat až po ustálení laktace. Ale velké množství mléka nepobere ani žádná z nabízených jednorázových vložek. Snad jedině nějaké tlusté noční.

• , zakoupeno v Zoopy

• pouští chloupky
    • neposunuje se
    • nezvládne větší úniky mléka

• s touto značkou jsme spokojeni
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Prsní vložky avent, nesajou a protékají. Nedoporučuji, akorát škoda peněz.

• jemné